Vanguard - Team България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vanguard - Team България

Български отбор за игри
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Laaaaaggggggggg

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Metkata

Metkata


Брой мнения : 5
Join date : 02.02.2012

Laaaaaggggggggg Empty
ПисанеЗаглавие: Laaaaaggggggggg   Laaaaaggggggggg EmptyЧет Фев 02, 2012 5:35 pm

Много е яка сървъра, обаче нещо ми лагва малко, и леко ми забива. А съм 100% сигорен че не е от моя компютър..... Защо се получва така? 50 Neutral
Върнете се в началото Go down
Reinar
Admin
Reinar


Брой мнения : 23
Join date : 13.11.2010

Laaaaaggggggggg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Laaaaaggggggggg   Laaaaaggggggggg EmptyПет Фев 03, 2012 2:29 am

Metkata написа:
Много е яка сървъра, обаче нещо ми лагва малко, и леко ми забива. А съм 100% сигорен че не е от моя компютър..... Защо се получва така? 50 Neutral

Забиването е заради pc-то тази сутрин го оправих, а лекия лаг който се получава е заради интернета. Тук в Плевен има доста сняг и това оказва някакво влияние.... sunny
Върнете се в началото Go down
https://gamesvanguard.bulgarianforum.net
Metkata

Metkata


Брой мнения : 5
Join date : 02.02.2012

Laaaaaggggggggg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Laaaaaggggggggg   Laaaaaggggggggg EmptyПон Фев 06, 2012 3:55 am

Reinar написа:
Metkata написа:
Много е яка сървъра, обаче нещо ми лагва малко, и леко ми забива. А съм 100% сигорен че не е от моя компютър..... Защо се получва така? 50 Neutral

Забиването е заради pc-то тази сутрин го оправих, а лекия лаг който се получава е заради интернета. Тук в Плевен има доста сняг и това оказва някакво влияние.... sunny

Да вече всичко е точно... Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Laaaaaggggggggg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Laaaaaggggggggg   Laaaaaggggggggg Empty

Върнете се в началото Go down
 
Laaaaaggggggggg
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vanguard - Team България :: Vanguard - Server :: Проблеми и оплаквания-
Идете на: